medyauzmani.com
Futbol: Haftanın Programı – Haberinolsun.net.tr – Haberin Olsun!

Futbol: Haftanın Programı – Haberinolsun.net.tr

Spor Toto Premier Lig’de 9. Hafta Spor Toto 1. Lig’de 8. Hafta maçları devam edecek. 2. TFF Ligi’nde 9. Hafta ve 3. TFF Ligi’nde 6. Hafta oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

bugün:

20.00 Gaziantep FK-Adana Demirspor (Kalyon)

yarın:

14.30 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Fraport TAV Antalyaspor-Arabam.com Konyaspor (Corndon Airlines Park Antalya)

20.00 Bitexen Giresunspor-Beşiktaş (Çotanak Spor Kompleksi)

9 Ekim Pazar:

14.30 Cadı Kredi Ümraniyespor-Yukatel Kayserspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Atakash Hatay Sport – Corendon Alanyaspor (Yeni Hatay)

20.00 Fenerbahçe – Vava Cars Light Karagomrock (Ülker)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Kasimpaşa (Sinol Güneş Spor Kompleksi)

20.00 Medipol Başakşehir-Demir Grubu Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

– 1. Lig

bugün:

20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)

yarın:

13.30 Bodrumspur Sakaryaspor (Bodrum Bölgesi)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

19.00 Wilport Samsunspor-Genkelberligy (Yeni Samsun 19 Mayıs)

19.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)

9 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Yeni Malatyaspor-Erzurumspor FK (Yeni Malatya)

19.00 Altaş Denizlispor Bendixpor (Denizli Atatürk)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

– 2. Lig

beyaz grup:

9 Ekim Pazar:

15.30 Somaspor – İnegölspor (Soma Atatürk)

15.30 Eşin Group Nazilli Belediyespor-Bayburt Özel İdaresi (Nazilli Mahallesi)

15.30 Arnavutköy Belediyespor-Düzce Cam Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

18.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Belediyesi)

19.00 Hes İlaç Afyonspor-Ankaraspor (Zafer)

19.00 Batman Petrol Sport-Essenler Erkspur (Batman New Town)

19.00 Çorum FK-Amed Spor Aktiviteleri (Çorum İli)

19.00 Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (11 Nisan)

19.00 Isparta 32-Minimen (Atatürk Isparta)

kırmızı grup:

9 Ekim Pazar:

15.00 Etimesgut Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediye Atatürk)

15.00 GMG Kastamonuspor-Adıyaman FK (Gazi)

15.00 Ankara Demirspor-1461 Trabzon FK (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Kırşehir Futbol – Pazar Sporu (Kırşehir Ahi)

15.00 Serik Belediyespor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Serik İsmail Ogan)

15.30 Sarıyer – Osakaspur (Yusuf Ziya Onish)

15.30 Kocaelispor-Fethiyespor (Darıka Mahallesi)

19.00 Bucaspor 1928-Weecoins Kırklarelispor (Yeni Buca)

19.00 Diyarbakırspor-İskenderunspor (Dyarbakır)

19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

– 3. Lig

1. Grup:

yarın:

15.30 Katalkaspor – Nevşehir Belidespor (Katalkaa Ezzeddine)

9 Ekim Pazar:

14.30 M.Ö. Ağrı 1970-Belediye Derincespor Grubu (Lütfü Yiğinoğlu Valisi)

14.30 Yumraspur-Jima Polimer Şile Yıldızspor (Yomra Bölgesi)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Hacettepe 1945 (Kelkit Mahallesi)

15.00 Amasyaspor FK-1922 Konyaspor (Merzifon Mahallesi)

19.00 Karşıyaka-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Eskişehirspor-Edirnespor (Eskişehir Yeni)

19.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Belediye Kütahyaspor (Mersin)

19.00 52 Orduspor FK-Entegre Solar Elazığspor (Yeni Ordu)

2. Grup:

yarın:

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darica Mahallesi)

15.00 Armoni Alanya Kestelspor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Alanya Ulusal Egemenlik)

15.30 Bulvarspor- Karaman FK (mimar Bulvar Kubilay Köse)

9 Ekim Pazar:

14.30 Amberçay Eynesil Belediyespor-Bayrampaşa (Vakfıkebir Mahallesi)

14.30 Elazığ Karakoçan Fk-Orduspor 1967 (Elazığ Doğukent)

14.30 Yardımiroğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Merkezi Spor Kompleksi)

15.30 Ergene Velimeşespor-Gümüşhane Spor Faaliyetleri (Mustafa Kemal Atatürk)

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kuşadasıspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

3. Grup:

yarın:

15.00 Güneş Holding Çankaya FK-68 Aksaray Belediyespor (Osmanlı)

15.30 Efeler 09-Bursa Yıldırımspor (Adnan Menderes)

15.30 Bergama Belidespur-Artvin Hobspur (Bergama 14 Eylül)

9 Ekim Pazar:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Büyükçekmece Tepecikspor (ile)

14.30 Osmaniyespor FK – Malatya Arguvanspor (7 Ocak)

14.30 Mercure Holdings Arbaa Sport Mush 1984 Masbour (Arbaa bölgesi)

14.30 Siirt Özel İlçe Müdürlüğü – Kepez Belidespor (Sirt Atatürk)

15.00 Niğde Anadolu FK-Fatsa Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Kampüsü)

15.30 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Akhisarspor (Sapanca Atatürk)

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın